Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Януковичу радять поміняти Колесникова на іншого професіонала

П'ятниця, 21 грудня 2007, 11:34

Лідерові Партії регіонів Віктору Януковичу, щоб перемогти на виборах президента, необхідно змінити команду, вважає екс-депутат Олександр Волков.

"Януковичу обов'язково потрібно поміняти команду. Ті люди, яким він довірив організацію парламентської виборчої кампанії 2007 року, її бездарно програли. Знаєте, вони провели такі "блискучі" вибори, що навіть одержали нагороди від президента України!", - відзначив він в інтерв'ю УНІАН.

За словами Волкова, Януковичу треба поміняти пріоритети й орієнтуватися на професіоналів.

"Борис Колесников ніколи не був професіоналом у сфері виборчих технологій. Саме зараз Януковичу важливо повернути свої старі кадри: Сергія Льовочкіна, Андрія Клюєва, Анатолія Толстоухова, Володимира Яцубу. Це професіонали, які не уміють зраджувати і до кінця будуть з ним", - заявив екс-депутат.

Волков вважає, що на наступних виборах будуть конкурувати Юлія Тимошенко і Віктор Янукович.

"У кожного з них одна мрія – перемогти на президентських виборах. А з урахуванням практично рівного рейтингу вони не поступляться одне одному. Як я вже говорив, договір може існувати тільки на певному етапі – у боротьбі проти Ющенка", - відзначив він.

"Сьогодні є три кити, які можуть заявляти про свої претензії на президентське крісло, – це Віктор Федорович, Юлія Володимирівна і Виктор Андрійович. Решта взяти участь у президентських виборах можуть, але з іншими цілями. Як, наприклад, Анатолій Кінах – взяв участь у виборах, набрав нуль цілих, фіг десятих, а секретаря РНБО одержав", - додав Волков.

Інші політики, ті ж Володимир Литвин, Василь Волга, на думку Волкова, підуть на вибори "пропіаритися, і подивитися, чого ти вартий перед парламентськими виборами".

"Рейтинг на президентських виборах є і рейтингом на парламентських. До будь-якого політика, що набере близько двох відсотків, потягнуться бізнесмени з метою потрапити в прохідну частину списку", - відзначив він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування