Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Черновецкий продасть Порошенкові 7 га землі

П'ятниця, 21 грудня 2007, 11:42

Київська міськрада дала згоду на продаж ЗАТ "Київська кондитерська фабрика ім. Карла Маркса" 7,3 га землі за адресою проспект Науки, 1 за 135 млн. 172 тис. грн.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні сесії Київрада 20 грудня, повідомляє УНІАН.

Земельна ділянка придбана для експлуатації й обслуговування комплексу будинків і споруд підприємства. До цього часу підприємство її орендувало. У рішенні зазначається, що фабрика орендує ще одну земельну ділянку площею 0,09 га.

Як відомо, кондитерська фабрика ім. Карла Маркса входить у концерн "Roshen", що є дочірнім підприємством промислово інвестиційного концерну "Укрпромінвест", який належить сім’ї голови ради "Нацбанку" Петра Порошенка.

Крім цього, Київрада іншим своїм рішенням від четверга скасувала низку попередніх рішень щодо продажу і забудови земельної ділянки на пр. Перемоги, 50-а.

Згідно з цим рішеннями ділянка площею 0,31 га в 2004 р. була спершу передана в оренду, а потім продана ТОВ "Ринко" за 2 млн. 457 тис. грн. У 2007 р. ще одним рішенням було змінено цільове призначення цієї ділянки зі внесенням відповідних змін у Генплан Києва і проект планування його приміської зони.

У четвер Київрада вирішила запропонувати ТОВ "Ринко" дати згоду на розірвання угоди купівлі-продажу земельної ділянки і повернути товариству кошти, витрачені на придбання землі.

У разі відмови ТОВ "Ринко" на розірвання даної угоди Київрада має намір вирішити це питання в судовому порядку.

УНІАН,

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування