Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Начальник ДАІ почув про плани Луценка й звільнився

Субота, 22 грудня 2007, 11:16

Начальник департаменту Державтоінспекції МВС Олексій Калинський написав рапорт із проханням про відставку.

Про це він повідомив на прес-конференції в суботу в Києві.

За його словами, таке рішення він прийняв після розмови з одним із заступників новопризначеного міністра внутрішніх справ, який повідомив йому, що новий міністр має намір повернути на посади начальників департаментів і їхніх заступників людей, з якими він працював раніше.

"Я рапорт написав про звільнення з посади, а не з міліції", - сказав Калинський, відповідаючи на питання, чи планує він працювати в органах надалі.

Він також додав, що в нього є ряд "серйозних фінансових пропозицій" від комерційних структур, однак він поки ще не визначився і в понеділок піде у відпустку.

Щодо того, чи буде він робити заяви, пов'язані зі своїм звільненням, Калинський відзначив, що не має наміру робити ніяких різких заяв, разом з тим, він залишив за собою право на об'єктивну характеристику тих, хто під час його роботи був звільнений за непрофесіоналізм.

Як повідомлялося, у четвер, 20 грудня, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що вважає за необхідне скоротити кількість заступників глави МВС. Разом з тим, він запевнив, що "кадрових чисток" не буде. Крім того, він підкреслив, що не збирається формувати команду в міністерстві зі своїх земляків.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування