За півроку Тимошенко прибере непотрібні Україні гроші

1 перегляд
10
Неділя, 23 грудня 2007, 18:38

Прем'єр Юлія Тимошенко обіцяє домогтися успіхів у боротьбі з інфляцією протягом півроку й називає її причиною незабезпечену емісію.

Виступаючи в неділю в Донецьку на зустрічі з трудовим колективом шахти ім. Засядька, вона повідомила, що Національний банк останні півроку здійснював "колосальну емісію, що абсолютно не забезпечена товарами".

"Зараз ми згортаємо цю систему, але на це піде близько півроку, тому що грошей викинули величезну кількість, які нічим не забезпечені", - сказала прем'єр.

Тимошенко відзначила, що уряд уживе заходів, щоб "цю масу грошей прибрати з ринку".

Іншою причиною інфляції прем'єр назвала монопольну змову, що призвела до підвищення цін на деяких ринках, зокрема на ринках цукру і нафти.

Вона також повідомила, що Кабінет міністрів має намір знизити мита на імпортовану нафту з метою зниження її вартості на українському ринку.

Тимошенко відзначила, що в країні склалася ситуація, коли ціни диктують на внутрішньому ринку три структури, "а на кордоні поставлено мито, щоб нафтопродукти не надходили всередину країни". "Ми хочемо забрати це мито, щоб сюди зайшла дешева нафта і знизила ціну монополістів", - сказала вона.

Прем'єр також підкреслила, що однією з причин цін у країні є "неконтрольовані монополії, що знаходяться під дахом влади".

Вона нагадала, що під час свого першого прем'єрства хотіла виправити цю ситуацію, підкресливши, що має намір зробити це і зараз. "Я хочу не робити помилок 2005 року і підібратися до них (монополістів) ще більш плавно, але підібратися", - сказала Тимошенко.

Вона звинуватила Антимонопольний комітет у змові з монополістами і висловилася за зміну глави АМК. "У нас Антимонопольний комітет невід'ємна частина цих монополій. Він добре оплачений", - сказала Тимошенко.

"Інтерфакс-Україна"

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 192.168.52.---Имярек..
Х О Р О М:

Праааавильное решееение!
Праааавильное решееение!

Наконец-то страна узнала негодяев:
это, во-первых, страны ОПЕК и, во-вторых, NYMEX.

Они. Падлюки. Змовылысь. По $93 за баррель нефти.
)))
IP: 192.168.1.---_ind_..
to __val_lav
Я не економіст і проблему "лишніх грошей" розуміюпо по своєму. От для прикладу візьмемо гроші переказані заробітчанами із за кордону. Адже товар чи послуга на суму скажімо 1000 євро, були спродуковані "там", а сумою в 7400 грн тиснуть на споживчий ринок "тут". Побутової техніки навалом, але чи багато серед цього моря вітчизняних брендів ?
IP: 77.121.165.---krabat..
23.12.07 20:46 ___epf
"...Один раз сделать лучше чем три раза об этом сказать..."

Тока трі раза сказать в десять раз прощє чєм адин раз сдєлать.
IP: 80.252.249.---epf..
23.12.07 19:07 ___AntiVirus
Всё это конечно классно и правильно. На зачем раскрывать карты???? Ненадо палить хату раньше времени. Иначе предприимчивые пацаны сделают ход на опережение"
Этим страдает не только она, а вся ее команда. Неужели не понимают, что торопиться надо не поспешая. Один раз сделать лучше чем три раза об этом сказать.
IP: 77.121.165.---krabat..
23.12.07 19:51 ___TAG_
"Акциз на нефть - надо заменить налогом на готовый бензин..."

Тільки необхідно врахувати,що у нашій економіці будь-яка "заміна" веде тільки до негайного зростання ціни.
Усі коментарі