Янукович кличе до об'єднання під його знаменами

Понеділок, 24 грудня 2007, 12:31

Партія регіонів виступає за створення у Верховній Раді об'єднаної опозиції, метою якої є зміна нинішньої влади.

Про це під час підсумкової прес-конференції у понеділок заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Екс-прем'єр нагадав, що Партія регіонів заявила про перехід в опозицію: "Якою ми будемо опозицією залежить від влади".

"Якщо влада працюватиме ефективно, на благо людей, безумовно, ми будемо цьому сприяти. Якщо ні - діятимемо в режимі жорсткого протистояння з правом пропонувати альтернативні шляхи вирішення питань", - запевнив Янукович.

За його словами, "двигуном цього процесу готова бути Партія регіонів". "Ми запрошуємо до співпраці, до об'єднання навколо спільної програми, яку ми маємо", - заявив лідер Партії регіонів.

Янукович заявив, що "на вістрі опозиційного руху стане опозиційний уряд": "В опозиційному уряді ми залишимо посади для наших партнерів по опозиції, що разом з нами невдовзі прийдуть до влади".

"У Верховній Раді ми будемо виступати за створення також об'єднаної опозиції. Нова опозиція – це опозиція до всієї помаранчевої влади. Наша мета – зміна цієї влади через демократичні механізми", - наголосив лідер Партії регіонів.

Янукович повідомив, що опозиція пропонуватиме як альтернативу до "Українського прориву" стратегію реформ, "що була створена урядовим комітетом ще навесні 2007 року, але яку ми не встигли втілити у життя через протистояння".

Зокрема, серед реформ називаються конституційна, судова, соціальні та податкові.

Екс-прем'єр заявив, що у спадок новому уряду його Кабінет міністрів залишив інвестиції, збільшення ВВП, зростання прибутків підприємств, найнижчий рівень безробіття, скорочення заборгованості по зарплатах, зростання реальних доходів населення і пенсій.

"Ми залишили непогану спадщину, вони можуть проіснувати ще кілька місяців - треба лише реалізувати напрацьоване нами", - додав Янукович.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua