Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко цілиться на Книгу Гінесса і держгарантії по боргах "Нафтогазу"

Понеділок, 24 грудня 2007, 18:08

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що Росія зацікавлена у більш прозорій схемі газових домовленостей з Україною.

Про це Тимошенко заявила в інтерв'ю британській газеті "Financial Times", повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу Кабміну.

"Провідний президентський кандидат у Росії, пан Мєдвєдєв, публічно заявив, що російська сторона не хоче мати будь-яких непрозорих газових посередників. Він сказав, що вони готові покінчити з цими посередниками", - сказала Тимошенко.

Газета пише, що прем'єр закликала укласти договори про прямі поставки газу між "Газпромом" та українською державною енергетичною групою "Нафтогаз".

Підтвердивши свою рішучість у цьому питанні, Тимошенко пообіцяла домогтися прагматичних переговорів з Москвою, щоб уникнути повторення протистояння щодо ціни газу, як це було у 2006 році, та призвело до перебоїв поставок до Європи.

"Я не повернулася у прем'єрське крісло, щоб напружувати відносини з Росією - це не є моїм наміром. Я намагатимусь запровадити відносини рівного партнерства", - наголосила прем'єр.

За словами Тимошенко, її завданням буде ухвалення бюджету цього тижня, а також термінове затвердження державних гарантій щодо боргових зобов'язань, щоб заспокоїти все більш роздратованих інвесторів з борговими процентами в "Нафтогазі".

"Дуже важко починати роботу абсолютно нового уряду лише за тиждень до нового року, зокрема, беручи до уваги, що накопичилось так багато проблем. Можливо, ми поб'ємо рекорд Книги рекордів Гінесса, прийнявши новий бюджет протягом кількох днів", – вважає прем'єр.

Як відомо, представники компаній, які керують активами кредиторів "Нафтогазу", заявили 13 грудня у Верховній Раді про можливе оголошення після 31 грудня 2007 року технічного дефолту компанії "Нафтогаз України" у зв'язку з відсутністю фінансового звіту за 2006 рік.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування