Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Гриценко: Ющенко не зрозумів, і довіра до армії вища довіри до нього

Вівторок, 25 грудня 2007, 08:49

Екс-міністр оборони, депутат від "НУ-НС" Анатолій Гриценко вважає, що президент Віктор Ющенко не розуміє ні армії, ні реформ, які в ній відбуваються.

Про це він заявив у вівторок, коментуючи слова Ющенка щодо зменшення рівня бойової готовності в армії, повідомляє УНІАН.

"Якби йшлося про професійну дискусію, я міг би наводити десятки аргументів, що підтверджують підвищення боєздатності Збройних сил і системний характер змін на краще. Але оскільки про фаховий підхід не йдеться, обмежусь коротким зауваженням", - сказав Гриценко.

"На жаль, за 3 роки президент так і не зміг зрозуміти ні армії, ні змісту та глибини тих реформ, які в ній проводяться", - підкреслив він.

"Можливо, тому рівень довіри до армії в суспільстві багатократно перевищує рівень довіри до Верховного головнокомандувача", - додав екс-міністр.

Як відомо, під час представлення новопризначеного міністра оборони Юрія Єханурова у понеділок Ющенко заявив, що "точка падіння боєготовності Збройних сил досягнута", і що "нижче нинішнього рівня боєздатності Збройні сили вже не будуть опускатись".

Водночас 10 листопада, перебуваючи у президентському полку, Ющенко схвально охарактеризував діяльність керівництва Міноборони, зауваживши, що в цьому відомстві порядок.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування