Богатирьова визначилася?

Середа, 26 грудня 2007, 08:19

Депутат від Партії регіонів Раїса Богатирьова зробила свій вибір і йде працювати на державну службу секретарем Ради національної безпеки і оборони.

Про це повідомляє "5 канал" із посиланням на заяву народного депутата від Партії Регіонів Михайла Чечетова.

За його словами, Партія регіонів побажала успішної роботи Богатирьовій на цій посаді.

Чечетов підкреслив, що Партія регіонів залишається в опозиції, і дане призначення не вплине на роботу партії.

На місце Богатирьової прийде наступний за виборчим списком кандидат, додав він.

У свою чергу, газета "Сегодня" з посиланням на джерело в оточенні Богатирьової теж пише, що вона все ж таки вирішала прийняти пропозицію президента.

Джерело також сказало, що Янукович "був дуже сердитий на неї", і засмучена Богатирьова одразу після президії партії у вівторок поїхала додому, відключивши всі мобільні телефони.

У той же час, джерела видання в керівництві Партії регіонів заперечують можливість у найближчій перспективі розколу партії по лінії Віктор Янукович – Борис Колесников (до останнього була близька Богатирьова).

"Колесников і взагалі бізнес-крило партії не буде з неї виходити, якихось принципових протиріч у них із Януковичем немає. А в Богатирьової є й свої особисті політичні амбіції, що можуть бути і не пов'язані з Борисом Вікторовичем", - зазначило джерело.

Як відомо, у понеділок, 24 грудня, президент Віктор Ющенко підписав указ, яким призначив Богатирьову секретарем РНБО.

У вівторок, 25 грудня, Президія Партії регіонів виступила проти, того щоб Богатирьова обійняла цю державну посаду, оскільки партія перейшла в опозицію, і рекомендувала Богатирьовій відмовитися від посади, давши час на роздуми до середи.

Водночас, президент ще одним указом ввечері у вівторок ввів Богатирьову у склад РНБО.

Сама Богатирьова свою позицію офіційно не оприлюднювала.

powered by lun.ua