Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Гайдук уже готовий повернутися у відібраний кабінет

Середа, 26 грудня 2007, 08:49

Уряд скасував свої постанови, згідно яких був змінений склад Національної комісії регулювання зв'язку.

Як розповів член НКРЗ Петро Семерей, дане рішення було ухвалене Кабміном у вівторок, пише "Комерсант-Україна".

У цілому скасовано 34 постанови, чинність яких було припинено указами президента Віктора Ющенка у зв'язку з тим, що вони суперечать Конституции і законам України.

"Усі постанови і розпорядження Кабінету міністрів щодо зміни складу комісії скасовані. Це значить, що старий склад комісії зможе повернутися на роботу на законних підставах", - повідомив Семерей.

Як відомо, у березні постановою Кабміну був звільнений глава НКРЗ Олег Гайдук – за "несумлінне виконання обов'язків і порушення присяги держслужбовця". На його місце був призначений Володимир Звєрєв.

Пізніше, у різний час, були звільнені члени комісії Сергій Апасов, Олександр Скляров і Петро Семерей, які у НКРЗ представляли своєрідну опозицію.

У серпні президент призупинив дії актів Кабміну про звільнення і призначення членів комісії і звернувся в Конституційний Суд, щоб установити незаконність дій уряду.

У понеділок стало відомо, що суд не прийняв до розгляду звернення президента й таким чином залишив у силі рішення Кабміну.

З Гайдуком виданню зв'язатися не вдалося, однак за словами Семерея, Гайдук у вівторок був у Кабміні і повідомлений про поновлення його на посаді голови комісії.

"Олег Гайдук уже готовий вийти на роботу відразу після того, як одержить підписані документи", - заявив Семерей.

У свою чергу, Звєрєв повідомив виданню, що згоден із рішенням Кабміну і не збирається оскаржувати його у суді. "Це політичне рішення, і протистояти йому марно", - сказав він.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування