ЮЩЕНКУ ПРИНИЗЛИВО ЧУТИ ПИТАННЯ ПРО НАСТУПНИКА ЯЦЕНЮКА І ВИБОРИ

Четвер, 27 грудня 2007, 19:45

Президент Віктор Ющенко вважає, що питання балотування на майбутніх парламентських виборах не є зараз нагальним.

Про це він заявив, відповідаючи на прес-конференції на питання, чи існували домовленості з Юлією Тимошенко про її небалотування на наступних виборах президента, а також те, що наступником президента може стати Арсеній Яценюк.

Почувши це питання, присутній на прес-конференції Яценюк зробив руками хрест, показуючи, що він не претендує на цю посаду, а Тимошенко розсміялась.

Ющенко ж порадив адресувати питання домовленостей Тимошенко.

"Я відверто хочу сказати, що для мене є принизливим в будь-якій постановці - це питання", - заявив Ющенко.

"Переконаний, що та команда, яка сьогодні склалася – і демократична більшість у парламенті, і демократичний уряд, і президент, який ішов від цих політичних сил і виграв вибори у 2004 році, використає цю унікальну ситуацію, щоб показати нову, спільну результативну роботу демократичних сил", - сказав президент.

"Думаю, що про такий альянс українська демократична коаліція думала дуже багато років. І сьогодні цей шанс є. Головне, щоб ми успішно справились з тими викликами, які стоять зараз перед командою і переконаний, що вона справиться", - зазначив Ющенко.

"А потім ми прийдемо й доживемо до того часу, коли треба давати відповідь на те, які політичні сили, яким способом даватимуть відповідь на питання наступних президентських виборів", - додав він..

"Зараз завдання інші – ми повинні продемонструвати успішність роботи коаліції, уряду, здатність встановити нормальні стосунки, чому я безмежно радий, бо ті стосунки, які є сьогодні і в останні час, це ті стосунки, про які я мріяв багато років перед цим", - наголосив Ющенко.

Він також пообіцяв усіляко підтримувати такий характер відносин.


powered by lun.ua