Луценко послав на вотчину Тимошенко кадра зі свого списку

П'ятниця, 28 грудня 2007, 19:41

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко представив керівному складу міліції Дніпропетровської області нового начальника обласного управління внутрішніх справ генерал-лейтенанта міліції Олександра Бобильова.

Як передає кореспондент УНІАН, під час представлення Луценко підкреслив, що на відміну від нового начальника управління МВС у Криму, якого міністр представляв в АРК у п'ятницю вранці, він вручає Бобильову "квиток не на війну, а на конструктивну роботу".

Керівник МВС рекомендував новому начальнику дніпропетровської міліції мінімізувати кадрові перестановки в обласному управлінні та міських і районних управліннях внутрішніх справ.

Луценко подякував екс-начальнику УМВС у Дніпропетровській області полковнику Івану Ступаку за високоефективну та повноцінну роботу і вручив йому почесну відзнаку МВС.

44-річний генерал-лейтенант Бобильов обіймав посаду начальника УМВС у Дніпропетровській області з грудня 2005 року по січень 2007 року.

Свій шлях в органах внутрішніх справ він розпочав в 1985 році міліціонером конвойного відділення при ізоляторі тимчасового утримання УВС м. Дніпропетровська. З 1986 по 1989 роки навчався у Волгоградській спецшколі підготовки начальницького складу МВС, в 1993-1998-му - Донецькому інституті внутрішніх справ МВС України.

У 2005-2007 році Бобильов - начальник УМВС у Луганській області.

Він балотувався у народні депутати України за списком блоку "Наша Україна – Народна самооборона" (№81).powered by lun.ua