Луценко каже, що він вже не той

Субота, 29 грудня 2007, 14:40

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко призначив та офіційно представив особовому складу столичної міліції нового керівника Віталія Ярему, який вже працював на цій посаді до призначення міністром внутрішніх справ Василя Цушка.

"Я вважаю генерала Ярему справжнім професіоналом, членом моєї команди, людиною, яка може вирішувати питання", - сказав Луценко.

За його словами, київська міліція перш за все має сконцентруватися на боротьбі з корупцією та економічній злочинності, чого практично не робилося за останній рік.

На думку міністра, керівництву главку необхідно переглянути кадрові питання в Управлінні боротьби з економічною злочинністю.

За словами Луценка, столична міліція практично закриває очі "на дерибан Києва", і жодних справ до суду не доведено.

"Я не той Луценко, який прийшов у 2005 році. Я знаю, з ким і як треба боротися", - підкреслив міністр.

Другим головним завдання він назвав боротьбу з незаконним обігом наркотиків в Києві, зокрема, з реалізацією аптеками трамадолу та інших нарковмісних препаратів.

Також він наголосив на необхідності боротися з наркотрафіками. В цьому плані його насамперед цікавитиме кількість знищених нарколабораторій та конкретна вага вилучених наркотиків, а не затримання наркоманів.

Окремим пунктом він окреслив наведення порядку на дорогах Києва. Луценко зазначив, що найближчими днями на посаду керівника столичної ДАІ буде призначено полковника міліції Анатолія Сіренка, який одночасно буде першим заступником начальника ДДАІ МВС України.

До четвертого пункту головних завдань, він відніс боротьбу з незаконною міграцією. За його словами, Київ сьогодні потерпає від 10 тисяч іноземців, які займаються нелегальним бізнесом та криміналом, більше того, створюють етнічні злочинні угруповання.

Останнім головним завданням столичної міліції Луценко назвав боротьбу з контрабандою.

Луценко також закликав утримуватися від необґрунтованої критики на адресу попереднього керівництва.

УНІАН

powered by lun.ua