Депутата від Партії регіонів заарештували

Субота, 29 грудня 2007, 17:43

У Чернігові заарештовано депутата міської ради від Партії регіонів Дмитра Шевчука, якого звинувачують у незаконному отриманні інформації.

Про це повідомив у п’ятницю під час засідання чергової сесії міськради представник фракції Партії регіонів Володимир Вінниченко.

Після цього один з найстарших депутатів міськради оголосив заяву обранців до голови облдержадміністрації, обласної ради та місцевого Новозаводського суду Чернігова, в якій міститься вимога забезпечити законність під час розгляду справи в суді.

У заяві, яку підписали понад 20 депутатів міськради, також зазначається, що для них є незрозумілими занадто швидкий темп розгляду справи та арешт Шевчука. Спочатку, за словами авторів заяви, як запобіжний захід стосовно Шевчука було обрано заставу, а потім терміново змінено на арешт, хоча підозрюваний не ухилявся від слідства.

Представники фракції Партії регіонів у Чернігівській міській раді розцінюють таку ситуацію як "політичне переслідування", а дії прокурора області "як особисту піар-кампанію з прагненням відзнаки перед майбутнім керівництвом Генпрокуратури".

УНІАН

powered by lun.ua