Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Януковичу освіжили пам'ять

Субота, 29 грудня 2007, 19:56

Партія регіонів має невідкладно внести на розгляд Верховної Ради обіцяні під час виборчої кампанії законопроекти, зокрема, стосовно російської мови як другої державної.

На цьому наголосив голова Севастопольської міської ради, лідер міського відділення Партії регіонів Валерій Саратов в ефірі місцевої телерадіокомпанії.

На його думку, це треба зробити, "тому що у кожної партії найбільш дорогим надбанням є довіра виборців, яка без конкретних справ в реалізації передвиборчих програм дуже швидко зникає".

Реклама:

"Внести закони в парламент і добиватися їх прийняття. Приймемо чи не приймемо - це вже окрема пісня", - сказав голова Севастопольської міськради і додав, що в будь-якому разі "треба за них боротися".

Саратов також констатував, що "певний розрив, що утворився між керівництвом партії та первинними, регіональними організаціями, у зв’язку з тим, що керівництво Партії регіонів пішло на господарську роботу, не дозволив нам серйозніше підтиснути".

"Ми це відчували. Я скажу відверто, наш народний депутат Вадим Колесніченко ледве не наодинці воював щодо російської мови. А це ж не вірно", - додав лідер Севастопольських "регіоналів".

УНІАН

ВІДЕО ДНЯ
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування