На Житомирщині даїшники склали протоколи на посадовців

Середа, 16 січня 2008, 18:58

На Тернопільщині у вівторок за день співробітники Державтоінспекції затримали 67 водіїв, які перебували у нетверезому стані, серед них — високопосадовці обласного рівня.

Як повідомив начальник обласного управління міліції Віталій Максимов, затримали порушників житомирські держінспектори, які перебувають на Тернопільщині в рамках спецоперації з оперативно-профілактичного відпрацювання автошляхів, що триває в Україні з 10 січня по 10 лютого.

"Затримали керівників обласного рівня. Протоколи по них передано до суду", - повідомив Максимов.

Він не уточнив, про кого саме з чиновників йдеться, однак додав, що затримані високопосадовці до нього за допомогою не зверталися.

"Це правильна ініціатива Луценка (міністра внутрішніх справ), що направили з інших областей, але ж постійно так неможливо робити. Треба міняти психологію людей. А як змінити? Мають бути серйозніші покарання, а не штраф у 250 грн", - зауважив він.

"У деяких державах за керування у нетверезому стані вилучають авто на користь держави", - додав він.

Максимов також повідомив, що зараз пропонують штраф за такі дії збільшити до 2,5 тис., однак, на його думку, штраф мав би бути ще вищим і навіть передбачати конфіскацію авто.
"Тоді б навіть власники джипів задумались. І штраф за проїзд на червоне світло повинен бути не 17 грн, а 1,5-2 тис грн.", - сказав Максимов.

Він зазначив, що підвищення розміру штрафів не лише дисциплінувало водіїв, а й збільшило доходи до бюджету.

УНІАНpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!