Реклама:

Яценюк попросив польського колегу посприяти

Четвер, 17 січня 2008, 09:03

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк звернувся з офіційним листом до маршалка Сейму Польщі Броніслава Коморовського із проханням сприяти прискоренню підписання і ратифікації угоди про малий прикордонний рух.

У листі глава українського парламенту запевнив, що Україна надає важливого значення добросусідським та партнерським відносинам з Польщею, повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Запорукою успішного їх вирішення Яценюк бачить зважений і взаємовигідний підхід до потреб громадян обох країн.

Він назвав необхідність оптимального вирішення проблем транскордонного співробітництва одним з пріоритетних напрямів двостороннього діалогу, що став предметом відання комісії, створеної в рамках Міжпарламентської асамблеї України та Польщі.

Яценюк підкреслив, що на актуальності цього питання, зокрема, наголошувалось у заяві щодо розвитку транскордонного співробітництва, прийнятій за підсумками роботи українсько-польської двосторонньої асамблеї у Києві 20 березня 2007 року.

На думку спікера, одним із важливих інструментів поліпшення ситуації у цій сфері, з огляду на нещодавнє приєднання Польщі до Шенгенської угоди, повинна бути угода між Кабінетом міністрів України та урядом Польщі про правила місцевого прикордонного руху.

"З огляду на це прошу Вас, шановний колего, всіляко сприяти прискоренню підготовки, підписанню та подальшій ратифікації польським парламентом вищезгаданої угоди", - йдеться у листі.

Глава українського парламенту висловив переконання, що співпраця України та Польщі на всіх рівнях "і в подальшому розвиватиметься в інтересах наших дружніх народів".powered by lun.ua