Росія чекає Тимошенко в будь-який час

1 перегляд
Неділя, 20 січня 2008, 15:26

Російське керівництво готове прийняти прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко як 23 січня, так і в інший час.

Про це повідомив віце-прем'єр України Григорій Немиря журналістам у неділю в Тбілісі, пославшись на слова міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, висловлені ним у ході двосторонньої зустрічі.

Немиря відзначив, що в ході його зустрічі з Лавровим у неділю в Тбілісі сторони "коротко обговорили" питання, пов'язані з візитом Тимошенко до Москви.

"Російська сторона підтвердила, що вона готова бачити прем'єр-міністра України 23 січня. Однак якщо буде визначена інша дата з тих чи інших причин - запрошення залишається в силі", - сказав він.

Немиря в неділю також обговорив із державним міністром Грузії з питань євроінтеграції Георгієм Барамідзе співробітництво двох країн у питанні європейської і євроатлантичної інтеграції.

Віце-прем'єр підкреслив, що був радий почути в інаугураційній промові грузинського президента слова про те, що Україна займає важливе місце в реалізації європейських і євроатлантичних планів Грузії.

Він відзначив, що новий український уряд за перший місяць своєї роботи визначився із пріоритетами, зокрема, у питанні європейської і євроатлантичної інтеграції.

Немиря підкреслив, що інтеграція України в ЄС і НАТО повинна бути пріоритетом не тільки зовнішньої, але й, "насамперед, внутрішньої політики". За його словами, із цим пов'язане відновлення посади віце-прем'єра з європейської інтеграції в українському уряді.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua