НУНС вимагає від Тимошенко два закони

2 перегляди
Понеділок, 21 січня 2008, 10:44

Блок НУНС заявляє про необхідність ухвалення закону про кадастр та закону про оцінку землі перед зняттям мораторію на продаж землі.

Про це заявив член парламентського Комітету з питань правової політики від НУНС Руслан Князевич, повідомляє прес-служба НУНС.

"Закон України "Про державний бюджет на 2008 рік" передбачив те, що мораторій на земельний продаж діє до того часу, поки не будуть прийняті два законодавчі акти – закон про кадастр і закон про оцінку землі", - заявив Князевич.

"У перехідних і прикінцевих положеннях законопроекту, який визначає мораторій на продаж землі, зазначено, що Кабінет міністрів зобов’язаний невідкладно подати на розгляд парламенту ці два законодавчі акти", - зауважив депутат.

"До кінця цієї сесії, або на початку наступної ми будемо мати в Верховній Раді нову редакцію цих двох законів, що дасть можливість, за підтримки президента й демократичної коаліції, ще до кінця першого півріччя 2008 року реалізувати їх. Це приведе до цивілізованих методів ринку землі", - наголосив Князевич.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua