Черновецький збирає друзів по нещастю

2 перегляди
Понеділок, 21 січня 2008, 15:34

Київський міський голова Леонід Черновецький заявляє, що відтепер вся відповідальність за будь-які порушення закону з боку правоохоронних органів лежить повністю на Юрію Луценку.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Після того, як пан Луценко в присутності вищих урядових осіб підступно зі спини напав на мене, працівники правоохоронних органів отримали сигнал про те, що таким шляхом можна вирішувати будь-які проблеми у сфері дізнання або слідства", - повідомив мер.

Він нагадав, що сам працював у правоохоронних органах і знає, що "якщо начальник дозволяє собі незаконні дії, то його методи роботи переймають недобросовісні підлеглі".

"Усі порушення закону з боку міліції тепер повністю лежать на керівнику відомства – Юрію Луценку, який показав негідний приклад для своїх підлеглих. Я зі свого боку закликаю мешканців столиці звертатись до "Служби допомоги мера киянам (0-51)" і повідомляти про всі незаконні дії правоохоронних органів", - заявив мер.

"Я відстоюватиму і захищатиму інтереси простих киян, я не дозволю "луценкам" у погонах безкарно зловживати владою, яку їм довірила держава. Крім того, я на власному прикладі покажу всім киянам і всій Україні, як слід відстоювати свої конституційні права, незалежно від посад і політичних переваг", – попередив Черновецький.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua