Ющенко сказав Тимошенко скасувати список "на продаж"

1 перегляд
Понеділок, 21 січня 2008, 16:52

Президент Віктор Ющенко звернувся до прем’єр-міністра з проханням скасувати рішення від 16 січня щодо переліку господарських товариств, державні пакети акцій яких підлягають першочерговому продажу, держпідприємств і відкритих акціонерних товариств, що підлягають першочерговій підготовці до продажу у 2008 році.

Про це він заявив під час традиційної щотижневої зустрічі з головою Верховної Ради Арсенієм Яценюком та прем’єр-міністром Юлією Тимошенко у понеділок, повідомляє прес-служба президента.

Глава держави вважає досить поспішним розгляд та ухвалення Кабінетом міністрів затвердження цього рішення.

Ющенко нагадав, що на розширеному засіданні Кабміну 26 грудня минулого року він висловив пропозицію, що першочерговим має бути ухвалення нової редакції закону "Про Державну програму приватизації", який повинен повернути чесну, прозору, конкурентну приватизацію, щоб не повторити помилки приватизації Луганського тепловозобудівного заводу, Кременчуцького нафтопереробного заводу, коли конкурсу практично не було.

"Я наполягав, щоб уряд у цьому питанні рухався у законодавчій площині", - підкреслив він.

Президент звернувся до прем’єра з проханням невідкладно ініціювати скасування цього рішення на найближчому засіданні Кабінету міністрів.

"Питання приватизації має особливу державну вагу, воно є одним із національних пріоритетів. Підхід усіх гілок влади до приватизаційного процесу має бути узгодженим та скоординованим", - також наголосив Ющенко.

У свою чергу, Яценюк щодо держпрограми приватизації висловив переконання, що цей законодавчий акт буде, безумовно, прийнятий Верховною Радою.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua