Ющенко хоче зробити расизм криміналом

1 перегляд
Понеділок, 21 січня 2008, 17:52

Президент Віктор Ющенко вніс до Верховної Ради законопроект, що посилює відповідальність за порушення рівноправності громадян за расовою, національною або релігійною ознакою.

Про це в понеділок повідомляє прес-служба президента.

Запропонований проект є змінами до Кримінального кодексу.

Запропоновані цим законопроектом зміни до Кримінального кодексу передбачають посилення кримінальної відповідальності за порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії.

Представлятиме зазначений проект закону під час його розгляду на пленарному засіданні парламенту заступник глави секретаріату президента– уповноважений президента з питань контролю за діяльністю Служби безпеки Ігор Пукшин.

***

У понеділок президент провів зустріч з уповноваженим Верховної Ради з прав людини Ніною Карпачовою.

Ющенко підтримав її пропозицію про налагодження співробітництва секретаріату президента і секретаріату омбудсмена, зокрема, у питаннях дотримання прав ув'язнених в Україні.

У ході зустрічі обговорювалися питання, пов'язані з проведенням конституційної реформи. Карпачова представила президенту пропозиції по складу Національної конституційної ради.

Крім того, Ющенко і Карпачова обговорили питання, пов'язані з роком усиновлення дітей-сиріт в Україні і торкнулися теми гарантування прав національних меншин.

У розмові також взяла участь заступник голови секретаріату президента – представник президента в КС Марина Ставнійчук. Зустріч відбулася за ініціативи омбудсмена.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua