Яценюк пообіцяв фінансувати Тимошенко і назвав КС "гравцем"

Середа, 23 січня 2008, 14:34

Спікер парламенту Арсеній Яценюк обіцяє, що в новій редакції Держбюджету-2008 буде передбачено об'єктивне фінансування органів державної влади.

Про це він заявив, відповідаючи на питання журналістів про доцільність збільшення фінансування Верховної Ради на 140 млн.грн., передбачене в держбюджеті на цей рік.

Питання фінансування органів держвлади, за словами Яценюка, буде гостро обговорюватися при розгляді нової редакції Державного бюджету на 2008 рік, що відбудеться 1 березня.

Спікер парламенту також нагадав, що тепер Держбюджет-2008 є технічним документом, що найближчим часом буде замінений стратегічним бюджетом.

"У цьому документі будуть відредаговані всі статті необ'єктивних і неадекватних витрат на органи державної влади", - підкреслив Яценюк.

Говорячи про зміни в Конституцію спікер підкреслив, що основною їхньою ідеєю має бути поліпшення життя громадян нашої країни, у тому числі, шляхом збалансування діяльності всіх галузей влади.

Яценюк зазначив, що відчув бажання Конституційного Суду працювати в цьому напрямку:

"Важливо, що Конституційний Суд знаходиться поза політикою, це орган, діяльність якого базується тільки на Конституції і на законі про Конституційний Суд", - сказав він.

Яценюк вважає, що в ситуації, коли країна стоїть на порозі змін в Основний Закон, Конституційний Суд поряд з парламентом, є одним з основних "гравців" у цьому питанні.

Лігаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!