"Регіонали" відмовилися гнобити Луценка

Четвер, 24 січня 2008, 15:53

Фракція Партії регіонів у Київраді заявляє, що не підписувала офіційне звернення, в якому вимагається відсторонити Луценка від виконання обов’язків міністра внутрішніх справ.

Про це заявив керівник фракції Партії регіонів в Київраді Олексій Омельяненко, повідомляє прес-служба партії.

За його словами, незрозуміло, чому секретар Київради Олесь Довгий оприлюднив офіційне звернення від імені депутатського корпусу Київради, наголосивши, що раніше більшість депутатів його підписали, "незважаючи на те, що депутатський корпус не підтримав це звернення і не голосував за депутатський запит щодо звернення до вищих органів влади з проханням розв’язати конфлікт Луценка і Черновецького".

Омельяненко підкреслив, що "Партія регіонів не підписувалась під подібним зверненням".

Також він наголосив, що в цьому питанні фракція Партії регіонів керується власною думкою, "яка відома і полягає в тому, що у відставку має піти не лише Луценко, але й прем’єр, відповідальний за призначення таких міністрів".

Як відомо, у четвер Київрада не підтримала направлення звернення до керівництва держави щодо інциденту між Луценком і Черновецьким. За включення цього питання проголосувало 56 депутатів за необхідних 65.

Водночас Довгий стверджує, що під зверненням підписалося 70 депутатів, що становить більшість Київради.

Представники "Нашої України" вимагали оприлюднити цей список, заявляючи, що у ньому немає такої кількості підписів.powered by lun.ua