Ющенко засумував через Росію

1 перегляд
Четвер, 24 січня 2008, 20:27

Український президент Віктор Ющенко висловлює жаль, що угода про зону вільної торгівлі між Україною і Росією досі не ратифікована Держдумою Російської Федерації.

"Я жалкую про те, що в контексті українсько-російських відносин договір про зону вільної торгівлі, який був підписаний і Росією і Україною в 1993 році, до сьогодні не ратифікований Держдумою", - сказав Ющенко на прес-конференції в Давосі у четвер, повідомляє УНІАН.

На його думку, ратифікація цього договору була б "кращою відповіддю щодо оптимізації двосторонніх торговельно-економічних відносин".

Ющенко також висловив сподівання, що найближчим часом Україна і Росія переглянуть графік вирішення питання щодо вилучення окремих груп товарів.

Ющенко нагадав, що на сьогодні існує графік вирішення проблемних питань, що стосуються обмежень і вилучень окремих груп товарів. Зокрема, зазначив він, планувалося, що питання, що стосується цукру, буде вирішено в 2011 році, тютюну і спирту – в 2009-2010 роках.

"Я думаю, що ми разом із Російською Федерацією сядемо за ці переговори, переглянемо цей графік, оптимізуємо його", - сказав президент.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua