Ющенко запропонував Луценку вихід з ситуації

П'ятниця, 25 січня 2008, 13:53

Президент Віктор Ющенко вважає, що міністр внутрішніх справ Юрій Луценко має звернутися до суду в зв’язку з порушенням кримінальної справи за бійку з Черновецьким.

"Коли прокуратура порушила кримінальну справу, у міністра внутрішніх справ є повне право звернутися до суду та викласти свої аргументи", - сказав Ющенко на прес-конференції в Давосі.

На його думку, "якщо прибрати з цієї теми популізм, то це можна вирішити швидко".

"Нам треба знайти вихід з цієї ситуації, який лежить у руках міністра та мера. Якщо вони мужчини, то багато речей чисто по-мужськи вони можуть вирішити", – сказав Ющенко.

Коментуючи сам інцидент, Ющенко назвав його неприпустимим.

"Я не можу дати позитивну оцінку цьому епізоду поведінки мера і міністра внутрішніх справ. Обидва колеги представляють надзвичайно високий щабель державної влади. І застосування фізичної сили у діалозі та полеміці є неприпустимим", - сказав Ющенко.

На питання про усунення Луценка від виконання обов’язків міністра, Ющенко підкреслив, що прокуратура порушила кримінальну справу за фактом інциденту, а не конкретно проти Луценка.

"І прокуратура має на це повне право. А міністр має повне право звернутися до суду. Обидва учасники інциденту мають запропонувати чоловіче рішення, як вийти з цієї ситуації", - повторив Ющенко.
powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!