УЄФА зробила Україні останнє "китайське попередження"

Середа, 30 січня 2008, 15:24

Україна та Польща більше не можуть зволікати з підготовкою до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, заявляє президент УЄФА Мішель Платіні.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт УЄФА.

Доповідаючи на засіданні правління УЕФА у Загребі, Платіні закликав уряди України та Польщі мобілізувати свої зусилля для підготовки Євро-2012, щоб "уникнути критичного спаду".

"Я маю чітке відчуття, що наступні чотири-шість місяців будуть надзвичайно важливими, щоб уникнути будь-якого критичного спаду у проектах спортивної і суспільної інфраструктури і щоб захистити глобальну вірогідність самого Євро-2012", – заявив Платіні.

Крім того, УЄФА висловлює сподівання, що нестабільність 2007 року - вже у минулому.

“В обох країнах з’явились нові уряди. Вони повинні ефективно опрацювати кожен аспект підготовки, починаючи зі стадіонів та закінчуючи дорогами та аеропортами”, - йдеться у заяві Платіні.

“Є потреба у впровадженні реальної урядової мобілізації, доводячи до відома влади критичну необхідність встановити структуру управління, щоб ввести в дію всі проекти, пов`язані з Євро-2012”, - наголосив Платіні.

Він додав, що УЄФА цілком і повністю зобов’язується зробити усе можливе протягом наступних декількох місяців, щоб допомогти і підтримувати Україну та Польщу як у консультативному, так і в адміністративному і політичному рівні для того, щоб гарантувати успіх проекту.

Крім того генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор підтвердив, що ця організація на високому рівні співпрацює з новими урядами України і Польщі, але заявив, що настав час діяти, а не просто говорити.

За словами Тейлора, УЄФА не відкидає можливості, при потребі, обрати іншого господаря турніру, якщо справи підуть погано. Але він додав, що на сьогодні в УЄФА запасного плану немає. "Нам довелося б розпочати відбір з нуля, це було б незвичайно", - сказав Тейлор.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування