Через Сєвєродонецьк-2 погрожують вбити мера

Понеділок, 11 лютого 2008, 13:36

Мер Сєвєродонецька Володимир Грицишин звернувся до СБУ у зв’язку з погрозами, які надходять на його адресу з приводу проведення у місті 23 лютого другого з’їзду депутатів місцевих рад усіх рівнів.

Про це повідомила журналістам у понеділок речниця голови СБУ Марина Остапенко.

За її словами, Грицишин звернувся у зв’язку з надходженням на його адресу анонімних погроз життю і здоров’ю з боку невідомих осіб, які виступають від імені прихильників забороненої судом організації "Донецька республіка".

Остапенко повідомила, що у цих погрозах анонімні особи намагаються "схилити Грицишина до відмови від його принципової позиції щодо недоцільності використання Льодового палацу спорту у Сєвєродонецьку для проведення з’їзду депутатів, а також проведення альтернативних заходів у цей період, ініційованих окремими народними депутатами та громадсько-політичними об’єднаннями".

У зв’язку з цим, за її словами, СБУ направила до Сєвєродонецька групу співробітників "для вжиття невідкладних заходів із встановлення осіб, причетних для вчинення протиправних дій", а також задіяла підрозділи центру спецоперацій з боротьби з тероризмом "для забезпечення особистої безпеки мера Сєвєродонецька і недопущеня скоєння злочинів терористичного характеру".

"СБУ приділяє особливу увагу розслідуванню справи про наміри вчинення суспільно небезпечних екстремістських дій, пов’язаних з анонімними погрозами життю і здоров’ю мера Сєвєродонецька Володимира Грицишина", - сказала Остапенко.

"СБУ разом з іншими правоохоронними органами вживаються заходи щодо недопущення можливих порушень громадського порядку та безпеки громадян під час підготовки з’їзду депутатів", - додала вона.