Черновецький пробачив Луценка, який його бив невідомо скільки

Понеділок, 11 лютого 2008, 15:51

Мер Києва Леонід Черновецький пробачив міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і не бажає йому кримінальних справ.

Про це він заявив на прес-конференції в понеділок, коли вперше за рік і вперше після бійки вийшов до преси.

"Я нікому не бажаю кримінальних справ. Це у мене іде з душі", - заявив Черновецький.

За його словами, під час самого інциденту його "обурили два факти".

"Перший факт – це факт неочікуваного нападу. Я був далеко від міністра внутрішніх справ і як він примудрився на мене напасти, причому дещо по-хуліганськи, бо перший удар завдав ногою, а другий рукою. Можливо, цих ударів було більше, але я на цьому не зосереджувався", - сказав мер.

"Я пробачив йому цю ситуацію. У мене нема до нього особистих претензій. Перші три дні, як чоловіку мені хотілося відповісти, бо там він утік. А потім я змирився. Це ж не Верховна Рада... Та й взагалі все це сумно...", - розповів він.

"Другий факт, який мене дуже обурив – це відверта брехня. Я не бив Луценка по помаранчевому коліну. Ми знаходилися на відстані метрів восьми. Це по-перше. А по-друге, у мене нема звички битися. Я не драчун", - сказав Черновецький.

За його словами, для нього дії Луценка виглядають дивними і він не знає, чи є країна, де міністр МВС міг би себе так вести безкарно".

"Є багато подробиць, про які я не хочу розповідати. Я розстроююсь", - сказав Черновецький.

"На РНБО ми обмінялись репліками, як і хто має працювати. Після цього пройшло 2 години. І мені дивно. Я не можу пояснити його поведінку. Більше нічого", - сказав мер.