"Регіонали" побачили, як Рудьковський на візку і під крапельницею облетів світ

Понеділок, 11 лютого 2008, 17:48

Партія регіонів заявляє про упередженість влади у затриманні екс-міністра транспорту та зв’язку Миколи Рудьковського.

"Намагаючись пропіарити те, як влада поборює корупцію, помаранчеві самі перефразували гасло, з яким вони йшли на вибори. Замість "Закон один для всіх" реалізується принцип "Закон один для всіх, хто втратив владу”, - сказано у заяві Партії регіонів з приводу арешту Рудьковського.

Саме такий підхід до реалізації виборчих гасел, на думку "регіоналів", продемонстровано у справі екс-міністра, "якого забрали з лікарняного ліжка і на інвалідному візку помістили за ґрати".

"Мотивація – проти нього відкрито кримінальну справу. Але ж кримінальна справа порушена і проти Юрія Луценка. За логікою, він повинен би бути щонайменше відсторонений від влади. Але - "Закон один для всіх, хто втратив владу". Для тих, хто при владі, Закон не писаний", - вважають у партії.

При цьому представники Партії регіонів заявляють, що не захищають "нікого, хто порушував закон.

"Кожен, хто порушив право, – повинен за це відповідати. Але вину має бути доведено, а процедуру – дотримано. Не можна порушувати права і свободи людини в угоду передвиборчому піару тих, хто думає не про долю країни, а про свою долю після наступних президентських виборів", - йдеться у заяві.

"Сьогодні телевізійна картинка – Микола Рудьковський на інвалідному візку під крапельницею за ґратами – облетіла весь світ. І це дуже красномовна картинка: вона малює два обличчя української влади – обличчя лукаві, несправедливі, цинічні. Громадяни України справедливо оцінять її. І зроблять свої висновки", - заявляють "регіонали".

Як відомо, у понеділок Печерський райсуд Києва виніс рішення про взяття під варту Рудьковського.