Черновецький пригрозив жорсткими заходами тим, хто складає йому "бадьорі рапорти"

Четвер, 14 лютого 2008, 11:16

Мер Києва Леонід Черновецький обіцяє вживати жорстких заходів до керівництва місцевих адміністрацій, які не реагують на скарги киян.

Про це він сказав у четвер, закликаючи районну владу звернути особливу увагу на виконання звернень громадян, які надходять до Служби допомоги мера киянам – "Call-центру 051".

"Хочу нагадати, що в першу чергу робота міської і районних адміністрацій повинна бути спрямована саме на вирішення проблем киян. Тож я маю намір контролювати, як влада на місцях реагує на звернення і скарги громадян у їхніх районах. Мені не потрібні бадьорі рапорти про виконання. Я змушу голів районних держадміністрацій займатися реальним вирішенням проблем киян", - заявив Черновецький, повідомляє прес-служба КМДА.

За його словами, протягом останнього місяця до "Call-центру 051" надійшло більше 20 тис. звернень і скарг.

Найбільша кількість скарг, за словами Черновецького, стосується незадовільної роботи ЖЕКів з обслуговування будинків і прибудинкових територій.

"Більше 6 тис. звернень з цього питання показують недбале ставлення до роботи керівників житлово-комунальних організацій. І керівництво районів повинне вжити відповідних заходів з цього питання, навіть якщо це потребуватиме звільнення начальників ЖЕКів", - зазначив мер.

"Call-центр не просто фіксує звернення, які надходять. Він здійснює контроль за тим, як ці звернення виконуються на місцях. І за останній місяць виявилося, що більше 860 звернень, за якими районна влада відзвітувала про виконання, фактично виконаними не були. Я маю намір вжити жорсткі заходи щодо людей, які вводять в оману міську владу і головне, – киян", - підкреслив Черновецький.