У Європарламенті знають, як вгамувати депутатів

Четвер, 14 лютого 2008, 14:01

У той час, як українські парламентарії блокують роботу Верховної Ради фактично безкарно, для депутатів Європарламенту, які заважають вести засідання, передбачені покарання.

У який спосіб дисциплінують європейських депутатів розповів "Німецькій хвилі" співробітник апарату Європарламенту Олаф Мюніхсдорфер.

За його словами, деякі депутати Європарламенту – загалом члени праворадикальних рухів – час від часу намагаються завадити веденню засідання, викрикуючи репліки з місця чи розмахуючи прапорами та гаслами, втім їх швидко заспокоює охорона.

Окрім цього, спікер може заборонити депутатам, які порушують порядок, заходити до пленарної зали, хоча і намагається цього не робити, щоб не надавати привід депутам-праворадикалам для додаткового піару у ЗМІ, каже Мюніхсдорфер.

Блокувати ж засідання чи голосування для євродепутатів немає сенсу, оскільки тоді документи вважатимуться ухваленими у тому вигляді, у якому їх на розгляд надала Рада міністрів ЄС.

Водночас, Мюніхсдорфер зауважує, що засідання Європарламенту загалом не користуються великою увагою ЗМІ, а тому і влаштовувати шоу депутатам немає сенсу.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування