Литвин радить Яценюку стояти на своєму

Четвер, 14 лютого 2008, 21:51

Лідер фракції Блоку свого імені у Верховній Раді Володимир Литвин вважає, що голові парламенту Арсенієві Яценюку не варто відзивати свій підпис під листом із проханням України до НАТО розглянути можливість її приєднання до Плану дій по членству.

Про це він сказав в ефірі телекомпанії "Перший національний", повідомляють Українські новини.

"Звичайно, він цього не зробить. Я на погоджувальній раді неодноразово говорив, що цього і не варто робити", - сказав він.

Литвин вважає, що тема вступу України в НАТО не настільки цікавить українців, щоб Рада через це питання перестала функціонувати.

Він у черговий раз підкреслив, що виходом із ситуації, що склалася в парламенті, може стати прийняття постанови, відповідно до якої рішення про вступ до НАТО може прийматися тільки за результатами всеукраїнського референдуму.

Лідер БЛ відзначив, що фракція Партії регіонів згодна з прийняттям постанови з таким формулюванням.

"Погоджується на цю пропозицію і фракція БЮТ в особі її лідера, непримиренну лінію по цьому питанню проводить тільки "Наша Україна - Народна Самооборона". Звичайно, БЮТ, зв'язаний коаліційною угодою, також не хоче голосувати", - сказав він.

Як повідомлялося, Партія регіонів вимагає від голови Верховної Ради Арсенія Яценюка відкликати свій підпис під листом до країн-членів НАТО з проханням розглянути на найближчому саміті організації можливість приєднання України до Плану дій по членству в цій організації.

З такою вимогою ПР блокує роботу Ради з 18 січня.