Регіони пропонують Раді не засідати ще тиждень

П'ятниця, 15 лютого 2008, 09:47

Депутат фракції Партії регіонів Василь Кисельов пропонує парламенту з 18 по 22 лютого працювати в комітетах, а з 26 по 29 лютого - у режимі пленарних засідань.

Про це говориться в проекті постанови "Про внесення змін у календарний план проведення другої сесії Верховної Ради" (№2061), зареєстрованому в парламенті 14 лютого.

При цьому 25 лютого пропонується провести засідання погоджувальної ради парламенту, повідомляє "Обком" із посиланням на "Українські новини".

Відповідно до затвердженого Верховною Радою плану роботи другої сесії, 18 лютого має відбутися засідання погоджувальної ради, а з 19 по 22 лютого парламентарії повинні проводити пленарні засідання.

З 25 по 29 лютого депутати планують працювати з виборцями в округах.

Як відомо, весь поточний тиждень, протягом якого так само за планом повинні були проходити пленарні засідання, Верховна Рада так і не змогла провести жодного повноцінного засідання через блокування роботи парламенту опозицією.

Лише у вівторок Партія регіонів ненадовго розблокувала трибуну і президію для розгляду депутатами "неконфліктних" законопроектів і питань.

Українські новини,