Литвин пророкує зміну більшості

П'ятниця, 15 лютого 2008, 11:51

Голова фракції Блоку Литвина Володимир Литвин виступає за переформатування коаліції в парламенті.

Про це він сказав в ефірі телекомпанії "Перший Національний", повідомляють Українські новини.

"Потрібно говорити про переформатування, розширення центру стабільності у Верховній Раді", - сказав він.

Литвин вважає, що, почасти, у такий спосіб удасться розв'язати політичну кризу в країні.
Він підкреслив, що існуюча коаліція недієздатна.

"Якби була коаліція - була б стабільність. Сьогодні коаліція не може прийняти самостійно жодного закону, тому що в них є 226 кнопок, а немає живих людей у парламенті", - зазначив він.

При цьому він натякнув на те, що БЛ не має наміру входити до складу вже створеної коаліції.
"Коли говорять, давайте розширювати коаліцію, то я повинен сказати, що є такий принцип відомий, про яке колись говорили: "ми колгосп створили, надсилайте нам колгоспників" - ми владу розділили, ми починаємо все робити для того, щоб вирішити свої партійні проблеми, а ви нам допомагайте приймати відповідальні рішення. Так не буде", - сказав він.

На думку Литвина, Україна перебуває в затяжній політичній кризі, що складається у свою чергу з парламентської й кризи між Президентом і прем'єром.

Він також виключив створення коаліції у форматі фракцій БЛ, Партії регіонів і Комуністичної партії через недостатню кількість голосів і розбіжності в політичних пріоритетах.

Голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Віктор Янукович заявляє, що прагнення його політсили створити нову коаліцію не знаходить підтримки в інших сил, повідомляє Газета по-українськи.powered by lun.ua