Черновецький знайде Новінському трохи землі

Понеділок, 18 лютого 2008, 13:35

Київська міська державна адміністрація вирішила до 10 березня підібрати земельну ділянку для компенсації компанії-забудовнику "Юджин" за знесення торгово-розважального центру "Троїцький" біля Національного спорткомплексу "Олімпійський".

Про це сказано у розпорядженні Київміськадміністрації, текст мають Українські новини.

Пошуком земділянки для будівництва на ньому офісно-ділового й торгово-розважального центру має займатися Головне управління земельних ресурсів разом з "Юджином".

Крім того, Київміськадміністрація створила робочу групу з 22 чоловік на чолі з першим заступником голови адміністрації Анатолієм Голубченком.

Ця робоча група, до складу якої увійшли також представники "Юджину", до 10 березня має підготувати проекти документів щодо механізму компенсації витрат "Юджину", пов'язаних з будівництвом ТРЦ і демонтажем його наземної частини за винятком незавершеного об'єкта будівництва на перетині вулиць Руставелі й Жилянської.

Група має підготувати пропозиції безпосередньо щодо демонтажу ТРЦ до липня, і щодо подальшого використання підземної частини будівлі, інженерних мереж і комунікацій.

Робоча група може залучати до своєї роботи фахівців інститутів, підприємств й установ незалежно від їхньої відомчої приналежності.

Як відомо, Київміськадміністрація розраховує на початок демонтажу ТРЦ "Троїцький" біля НСК "Олімпійський" після 22 лютого.

7 лютого Кабінет Міністрів і компанія "Юджин" домовилися про демонтаж ТРЦ "Троїцький" біля НСК "Олімпійський" у Києві до 1 червня.

Договір від компанії "Юджин" підписав Вадим Новінський.