Рудьковського випустили з-під варти

Понеділок, 18 лютого 2008, 17:40

Апеляційний суд Києва ухвалив рішення скасувати постанову Печерського райсуду столиці про обрання запобіжним заходом для Миколи Рудьковського взяття під варту і ухвалив рішення звільнити його під підписку про невиїзд.

Таке рішення було ухвалене на засіданні суду у понеділок, повідомляє УНІАН.

Як відомо, 11 лютого суддя Печерського райсуду Києва Сергій Вовк ухвалив рішення про утримання під вартою колишнього міністра транспорту Рудьковського.

Таким чином, суддя задовольнив подання прокуратури Києва, яка просила змінити міру запобіжного заходу Рудьковському з підписки про невиїзд на арешт.

Прокуратурою Києва за матеріалами СБУ щодо Рудьковського порушено кримінальну справу за розтрату державного майна в особливо великих розмірах під час здійснення приватної поїздки до Парижу (Франція) за рахунок Мінтрансу.

Прокуратура вимагала зміни запобіжного заходу, оскільки з 21 грудня 2007 року "Рудьковський і його захисники необґрунтовано ухиляються від ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, порушуючи свої процесуальні обов’язки".

Крім того, Рудьковський, за даними слідчих, неодноразово покидав Чернігів, обраний підпискою про невиїзд місцем перебування, не повідомляючи про це слідство.

УНІАН,