Рудьковського не випустили із СІЗО, хоча суд дозволив

Понеділок, 18 лютого 2008, 20:29

Екс-міністр транспорту Микола Рудьковський не зможе у понеділок вийти із СІЗО, заявила його прес-секретар Вікторія Бутенко.

Вона вважає, що засідання Апеляційного суду Києва спеціально було призначено на пізній час, аби екс-міністр залишався в СІЗО якомога довше, повідомляє УНІАН.

"Ми вважаємо, що суд було призначено впритул за часом. Бо на момент закінчення засідання була закрита канцелярія і нам ніхто не зміг видати копію рішення суду. І вже СІЗО не приймало документи", - заявила Бутенко.

За її даними, розпочате о 16.00 засідання суду закінчилося після 17.00. Копію рішення в канцелярії тепер можна буде одержати лише у вівторок вранці, після 9.00.

Бутенко зазначила, що Рудьковський, швидше за все, ще не знає про рішення суду у понеділок, оскільки зараз зв'язку з ним немає, адвокат був у нього у першій половині дня.

Разом з тим, вона допускає, що Рудьковському можуть повідомити про рішення суду співробітники СІЗО. "Можливо, начальник СІЗО повідомить…", - сказала вона.

Як відомо, у понеділок Апеляційний суд Києва ухвалив рішення відмінити ухвалу Печерського райсуду столиці про обрання запобіжним для Рудьковского заходом взяття під варту і ухвалив рішення звільнити його під підписку про невиїзд.