Склад Національної конституційної ради

Понеділок, 18 лютого 2008, 21:03

Ющенко Віктор Андрійович – президент України, голова Національної конституційної ради
Авер'янов Вадим Борисович – завідувач відділу проблем державного управління та адміністративного права Інституту держави і права імені В.М.Корецького НАН України (за згодою)
Авксентьєв Юрій Анатолійович – голова Українського комітету "Назустріч ІII-му тисячоліттю" (за згодою)
Азаров Микола Янович – народний депутат України, член-кореспондент Національної академії наук України (за згодою)
Балога Віктор Іванович – глава секретаріату президента

Безсмертний Роман Петрович – заступник глави секретаріату президента
Близнюк Анатолій Михайлович – голова Донецької обласної ради (за згодою)
Богатирьова Раїса Василівна – секретар Ради національної безпеки і оборони України
Боднар Ольга Борисівна – народний депутат України (за згодою)
Бойко Віталій Федорович – суддя Верховного Суду України у відставці (за згодою)

Василенко Володимир Андрійович – представник України у Комісії ООН з прав людини
Вегеш Микола Миколайович – ректор Ужгородського національного університету (за згодою)
Видрін Дмитро Гнатович – директор Європейського інституту інтеграції та розвитку
Вілкул Юрій Григорович – голова Дніпропетровської обласної ради (за згодою)
Ворона Валерій Михайлович – директор Інституту соціології НАН України, академік
Національної академії наук України (за згодою)

Воропаєв Юрій Миколайович – народний депутат України (за згодою)
Гавриш Степан Богданович – перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України
Герасименко Євгеній Станіславович – докторант кафедри конституційного та адміністративного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (за згодою)
Головатий Сергій Петрович – народний депутат України (за згодою)
Гриневецький Сергій Рафаїлович – народний депутат України (за згодою)

Гриценко Анатолій Павлович – Голова Верховної Ради Автономної Республіки Крим (за згодою)
Губерський Леонід Васильович – директор Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академік Національної академії наук України (за згодою)
Джемілєв Мустафа – народний депутат України (за згодою)
Дзюба Іван Михайлович – письменник, академік Національної академії наук України (за згодою)
Докторова Жанна Павлівна – керівник Головної державно-правової служби секретаріату президента

Євдокимов Валерій Олександрович – голова Союзу юристів України (за згодою)
Єпіфанов Анатолій Олександрович – ректор Української академії банківської справи Національного банку України (за згодою)
Єфремов Олександр Сергійович – народний депутат України (за згодою)
Заболотний Григорій Михайлович – голова Вінницької обласної ради (за згодою)
Заєць Іван Олександрович – народний депутат України (за згодою)

Зарубінський Олег Олександрович – народний депутат України (за згодою)
Захаров Євген Юхимович – голова правління Всеукраїнської асоціації громадських організацій "Українська Гельсінська спілка з прав людини" (за згодою)
Зварич Роман Михайлович – народний депутат України (за згодою)
Камчатний Валерій Григорович – народний депутат України (за згодою)
Карпачова Ніна Іванівна – уповноважений Верховної Ради України з прав людини (за згодою)

Катеринчук Микола Дмитрович – народний депутат України (за згодою)
Кириленко В'ячеслав Анатолійович – народний депутат України (за згодою)
Ківалов Сергій Васильович – народний депутат України (за згодою)
Ключковський Юрій Богданович – народний депутат України (за згодою)
Князевич Руслан Петрович – народний депутат України (за згодою)

Козюбра Микола Іванович – завідувач кафедри державно-правових дисциплін Національного університету "Києво-Могилянська академія", суддя Конституційного Суду України у відставці (за згодою)
Колесніков Борис Вікторович – народний депутат України (за згодою)
Копиленко Олександр Любимович – директор Інституту законодавства Верховної Ради України, член-кореспондент Національної академії наук України (за згодою)
Крючков Георгій Корнійович – член Центрального комітету Комуністичної партії України (за згодою)
Лабунська Анжеліка Вікторівна – народний депутат України (за згодою)

Лавринович Олександр Володимирович – народний депутат України (за згодою)
Левенець Юрій Анатолійович – директор Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Кураса НАН України, член-кореспондент Національної академії наук України (за згодою)
Литвин Володимир Михайлович – народний депутат України, академік Національної академії наук України (за згодою)
Лукаш Олена Леонідівна – народний депутат України (за згодою)
Маляренко Василь Тимофійович – суддя Верховного Суду України у відставці (за згодою)

Мамутов Валентин Карлович – директор Інституту економіко-правових досліджень НАН України, академік Національної академії наук України (за згодою)
Мартиненко Петро Федорович – декан юридичного факультету Міжнародного Соломонового університету, суддя Конституційного Суду України у відставці (за згодою)
Мартинюк Адам Іванович – народний депутат України (за згодою)
Матвєєв Валентин Григорович – народний депутат України (за згодою)
Михальченко Микола Іванович – президент Української академії політичних наук, член-кореспондент Національної академії наук України (за згодою)

Мірошниченко Юрій Романович – народний депутат України (за згодою)
Мойсик Володимир Романович – народний депутат України (за згодою)
Олійник Ігор Мирославович – голова Івано-Франківської обласної ради (за згодою)
Оніщук Микола Васильович – Міністр юстиції України
Патон Борис Євгенович – президент Національної академії наук України, академік
Національної академії наук України (за згодою)

Писаренко Валерій Володимирович – народний депутат України (за згодою)
Пітцик Мирослав Васильович – віце-президент Асоціації міст України та громад з виконавчої роботи (за згодою)
Плющ Іван Степанович – народний депутат України (за згодою)
Попович Мирослав Володимирович – директор Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України, академік Національної академії наук України (за згодою)
Портнов Андрій Володимирович – народний депутат України (за згодою)

Пригодський Антон Вікентійович – народний депутат України (за згодою)
Пукшин Ігор Гелярович – заступник глави секретаріату президента – уповноважений президента з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України
Пухтинський Микола Олександрович – голова Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України
Рабінович Петро Мойсейович – заступник декана юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка (за згодою)
Рубан Юрій Григорович – директор Національного інституту стратегічних досліджень

Сас Сергій Володимирович – народний депутат України (за згодою)
Саух Петро Юрійович – ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка (за згодою)
Селіванов Анатолій Олександрович – постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України, завідуючий Відділом зв'язків з органами правосуддя апарату Верховної Ради України
Сеник Мирослав Петрович – голова Львівської обласної ради (за згодою)
Симоненко Петро Миколайович – народний депутат України (за згодою)

Сирота Михайло Дмитрович – народний депутат України (за згодою)
Сіренко Василь Федорович – головний науковий співробітник Інституту держави і права імені В.М.Корецького НАН України, член-кореспондент Національної академії наук України (за згодою)
Смолій Валерій Андрійович – директор Інституту історії України НАН України, академік Національної академії наук України (за згодою)
Соболєв Сергій Владиславович – народний депутат України (за згодою)
Ставнійчук Марина Іванівна – заступник глави секретаріату президента – представник президента у Конституційному Суді України, секретар Національної конституційної ради

Стретович Володимир Миколайович – народний депутат України (за згодою)
Супрун Людмила Павлівна – голова правління Українського фонду миру (за згодою)
Табачник Дмитро Володимирович – народний депутат України (за згодою)
Тацій Василь Якович – ректор Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, академік Національної академії наук України (за згодою)
Теплюк Михайло Олексійович – заступник Керівника апарату Верховної Ради України – керівник Головного юридичного управління (за згодою)

Тимошенко Юлія Володимирівна – прем'єр-міністр України
Томенко Микола Володимирович – народний депутат України (за згодою)
Чалий Валерій Олексійович – заступник генерального директора Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова (за згодою)
Чалий Олександр Олександрович – заступник глави секретаріату президента
Шаповал Володимир Миколайович – голова Центральної виборчої комісії, суддя Конституційного Суду України у відставці (за згодою)

Шаров Ігор Федорович – народний депутат України (за згодою)
Швець Віктор Дмитрович – народний депутат України (за згодою)
Шемшученко Юрій Сергійович – директор Інституту держави і права імені В.М.Корецького НАН України, академік Національної академії наук України (за згодою)
Шульга Микола Олександрович – заступник директора Інституту соціології НАН України (за згодою)
Юркін Олександр Валентинович – голова Федерації професійних спілок України (за згодою)

Янукович Віктор Федорович – народний депутат України (за згодою)
Яценюк Арсеній Петрович – голова Верховної Ради України (за згодою).



powered by lun.ua