ЗА НАПАД ЗЯТЯ ЧЕРНОВЕЦЬКОГО ПОРУШИЛИ СПРАВУ?

Середа, 20 лютого 2008, 15:18

Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом розбійного нападу на громадянина Івана Гранцева, в якому брали участь зять Леоніда Черновецького В'ячеслав Супруненко та лідер фракції блоку Черновецького у Київраді Денис Комарницький.

Про це "Українській правді" повідомив член фракції БЮТ Святослав Олійник.

За його словами, "достеменно встановлено, що цей розбійний напад був скоєний два роки тому за попередньою змовою групою осіб, куди входили Супруненко, Комарницький, а також ще кілька людей".

Олійник зазначив, що обидва високопосадовці безпосередньо брали участь у нападі, метою якого було заволодіння документами Гранцева, який займається адвокатською діяльністю.

Депутат зазначив, що відповідні документи "безумовно були пов'язані з майновими оборудками" зазначених осіб.

За його словами, постановою Генпрокуратури терміново вимагається встановити місце перебування Супруненка та Комарницького, затримати їх, провести низку обшуків "з метою встановлення обсягу злочину", а також відсторонити цих осіб від займаних посад.

Відповідний припис Генпрокуратура спрямувала до прокуратури Києва.

На питання, чи не боїться він злякати Супруненка і Комарницького даною інформацією і спровокувати їх до втечі, Олійник відповів:

"Я в жодному разі не говорив би про це раніше, ніж правоохоронні органи, але нам достеменно відомо, що зараз чиниться шалений тиск на органи прокуратури і ми не виключаємо, що вони вже зникли. Принаймні, зв'язок з ними пропав".

Водночас керівник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко підтвердив у коментарі "Українській правді", що "Генпрокуратурою порушено кримінальну справу стосовно двох депутатів Київради за вчинення розбійного нападу на громадянина Г. І.".

"Для проведення досудового слідства матеріали справи передано до прокуратури Києва", - додав він.