Литвинівцям потрібна недоторканність, щоб не вкинули в кишеню якусь біду

Четвер, 21 лютого 2008, 15:29

Член фракції Блоку Литвина Катерина Ващук вважає "надуманою" проблему скасування депутатської недоторканності.

Про це вона сказала на зустрічі фракції з головою Верховної Ради Арсенієм Яценюком.

Депутат підтримала думку про необхідність відкладення у часі резонансних законопроектів і зосередження на питаннях, які цікавлять суспільство, зокрема, щодо закону про держзакупівлі, ратифікації законів по СОТ і змін до держбюджету.

Коментуючи розбалансовані думки відносно скасування депутатської недоторканності, Ващук сказала: "Я ходжу по вулицях пішки, їжджу в усіх видах транспорту, у мене немає бізнесу і грошей, і мене ніхто ніколи не переслідує".

"Вона (недоторканність) мені потрібна лише для того, щоб з трибуни казати правду, наприклад, про держзакупівлі і не боятися, що мені вкинуть в кишеню якусь біду і заарештують при виході з Верховної Ради, бо пальто в гардеробі висить", - пояснила вона.

"Так що все це надумано", - наголосила Ващук, додавши, що за усі скликання свого депутатства не пам'ятає, щоб хтось, у кого є гроші сидів у тюрмі, і сказала, що недоторканність "не потрібна, якщо є гроші".

У свою чергу лідер блоку Володимир Литвин погодився з думкою члена своєї фракції про те, що недоторканність може захистити депутатів у відстоюванні своєї позиції, зокрема, щодо держзакупівель.

Він нагадав ситуацію, коли депутати його фракції вперше заговорили про те, щоб ліквідувати надбудови в системі держзакупівель, і їм почали надходити прямі погрози.


Усі новини...