Луценко захищатиме НСНУ від рейдерських атак

Субота, 23 лютого 2008, 18:08

Міністр внутрішніх справ, лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко вважає, що "Народний союз "Наша Україна" намагаються розколоти.

"Нашу Україну" явно розколюють", - сказав він в інтерв'ю журналові "Кореспондент".

"Народна самооборона" виступала і виступає за єдність демократичних сил, за єдність коаліції – БЮТ і НУНС. Ми підтримуємо пана Кириленка (главу фракції НУНС В'ячеслава Кириленка) у спробах протистояти рейдерським атакам на партію з боку авантюристів і пристосуванців", - відзначив міністр.

За його словами, якщо з НСНУ йдуть люди, то це їхня особиста справа. "Єдине, на чому ми будемо наполягати, щоб вони і далі виконували взяті зобов'язання: бути в складі демократичної коаліції, підтримувати демократичний уряд, голосувати за закони, яких чекають наші виборці. Адже головне - не шашечки, а головне – щоб коаліція їхала", - пояснив Луценко.

Водночас лідер "Народної самооборони" заявив, що йому не подобається перша буква в назві нової партії "Г" (новий партійний проект Віктора Балоги - партія "Гарт"), оскільки "блок "ГНУНС" зовсім гнусно звучить".

Як повідомлялося,15 лютого глава секретаріату президента Віктор Балога заявив про вихід із НСНУ. Слідом за ним 19 лютого партію залишили Роман Безсмертний, Михайло Полянчич, Ігор Кріль, Віктор Тополов, Оксана Білозір і Василь Петьовка.

Лігаpowered by lun.ua