Януковичі вирішили, що коматозний парламент потрібен коаліції

Понеділок, 25 лютого 2008, 13:34

Фракція Партії регіонів налаштована конструктивно працювати впродовж цього тижня, щоб політична угода була підписана наступного понеділка.

Про це сказав у коментарі журналістам член партії регіонів Олександр Єфремов.

"Ми налаштовані конструктивно працювати весь тиждень. Я переконаний, що понад 90% питань будуть погоджені, і у понеділок керівники фракцій ухвалять відповідне рішення", - сказав Єфремов.

Разом з тим, він зазначив, що "непокоїть позиція НУНС, яка намагається чинити перепони подальшому зближенню, і складається враження, що не всім сьогодні вигідний початок роботи парламенту".

"Початок блокування закладений нашою фракцією щодо питання, яке ми відстоюємо, сьогодні переходить в іншу площину. А саме фракції коаліції, усвідомивши, що вони не в змозі при своїх політичних розбіжностях проголосувати багато питань у залі стримують рішення щодо розблокування", - зазначив Єфремов.

Водночас він висловив переконання, що цей тиждень дозволить фракціям максимально зблизити позиції, і вони прийдуть до рішення, яке влаштовуватиме абсолютну більшість політичних сил.powered by lun.ua