На Сєвєродонецьк-2 приїдуть 4 тисячі делегатів

Понеділок, 25 лютого 2008, 14:56

На другий всеукраїнський з'їзд депутатів рад усіх рівнів, намічений на 1 березня в Сєвєродонецьку, прибуде 4 тисячі делегатів з усіх регіонів України.

Про це в понеділок заявив журналістам перший заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми (Партія регіонів) підтримали цю ініціативу (проведення з'їзду депутатів рад усіх рівнів) і в Сєвєродонецьку 1 березня збереться 4 тисячі делегатів, які дали підтвердження, з усіх без винятку регіонів України", - сказав він.

Єфремов зазначив, що якими будуть рішення з'їзду - це право з'їзду. Водночас він не виключив, що ці рішення будуть ухвалені "у рамках логіки тих подій, які ми (Партія регіонів) сьогодні декларуємо тут у парламенті".

На другому Сєвєродонецькому з'їзді планується розглянути питання про позаблоковий статус України, про ставлення до НАТО, про імплементацію Європейської хартії про місцеве самоврядування, про права місцевого самоврядування, про захист прав російськомовного населення України і про організацію цього офіційного захисту, а також буде розглянуте питання про Європейську хартію регіональних мов.