У "НУ-НС" думають, що комуністи піаряться на Балозі

Вівторок, 26 лютого 2008, 11:47

У фракції "НУ-НС" не бачать перспективи розгляду Верховною Радою проекту постанови про створення слідчої комісії для перевірки законності дій голови секретаріату президента Віктора Балоги, його брата та інших посадових осіб.

Таку думку висловив депутат блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Геннадій Москаль в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

"Я на сьогоднішній день зареєстрував 27 законопроектів і не можу з упевненістю сказати, що вони будуть розглянуті в сесійній залі", - сказав він.

За словами Москаля, реєструвати можна усе, що побажає депутат Верховної Ради.

Він також підкреслив, що коментувати даний проект можна буде тільки після того, як проект постанови буде хоча б прийнятий до розгляду профільним парламентським комітетом.

Член фракції "НУ-НС" також не виключив, що даний проект постанови, зареєстрований у парламенті депутатом Комуністичної партії Спіридоном Кілінкаровим, і подібні до нього проекти можуть розцінюватися як "піар".

"Навіщо він (Кілінкаров) його (проект постанови) зареєстрував – для піару чи для роботи?", - обурився Москаль.

Він з гумором припустив, що "з таким же успіхом можна зареєструвати проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії з розслідування діяльності Джорджа Буша".

Як відомо, у Верховній Раді зареєстрований проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії з питань перевірки фактів порушень Конституції і законів, фактів корупційних дій, розкрадання держмайна і зловживань службовим становищем з боку голови секретаріату президента Віктора Балоги, першого заступника глави Закарпатської облдержадміністрації Івана Балоги й інших причетних до цього посадових осіб.

Відповідний проект постанови зареєстрований у понеділок, 25 лютого, з ініціативи депутата Компартії Кілінкарова.

"Інтерфакс-Україна",powered by lun.ua