Регіонали не допомагатимуть топити Балогу?

Вівторок, 26 лютого 2008, 15:39

Фракція Компартії не вела консультації з фракцією Партії регіонів щодо підтримки питання створення Тимчасової слідчої комісії щодо "фактів корупційних дій, розкрадання державного майна та зловживань службовим становищем з боку глави Секретаріату президента Віктора Балоги.

Про це сказала в інтерв’ю УНІАН народний депутат Ганна Герман.

За її словами, коли фракція Партії регіонів ініціює створення якихось ТСК, то "ми чітко знаємо, що ми маємо шанс, що ми зберемо за них голоси". Це питання у фракції Партії регіонів не обговорювалось, тому "я не можу судити про настрої у фракції", додала Герман.

На запитання, "чи можуть у фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" підтримати цю постанову, враховуючи не однозначне ставлення до Балоги" Герман відповіла, що у НУ-НС ця ініціатива не знайде підтримки, незважаючи на те, що там продовжуються "якісь розбірки, переслідування одне одного, зведення рахунків".

Вона зазначає, що завжди була противником того, щоб люди, які належать до однієї політичної сили, "починали шукати один проти одного компромат".

Герман побажала колегам із НУ-НС "зайнятися якимись вагомими питаннями, бо в них якісь смішні речі відбуваються, то вони палець одне одному показують, то вони через палець цілі підрозділи міліції розпускають".

Як повідомлялося, у Верховній Раді зареєстровано проект постанови "Про утворення тимчасової слідчої комісії з питань перевірки фактів порушень Конституції та законів, фактів корупційних дій, розкрадання державного майна та зловживань службовим становищем з боку глави секретаріату президента Балоги Віктора Івановича", автором якого є Спірідон Кілінкаров (фракція КПУ).