Рудьковський під крапельницею читає справу

П'ятниця, 29 лютого 2008, 13:05

Адвокати екс-міністра транспорту Миколи Рудьковського завершили ознайомлення з матеріалами кримінальної справи і зараз з ними знайомиться безпосередньо їхній підзахисний.

Про це повідомив генеральний прокурор Олександр Медведько у п’ятницю на прес-конференції у Києві, повідомляє УНІАН.

"Адвокати ознайомились з матеріалами справи, зараз з матеріалами справи знайомиться сам пан Рудьковський", - сказав він.

При цьому генпрокурор додав, що після завершення ознайомлення зі справою Рудьковським і розгляду клопотань його адвокатів, якщо такі звернення у них будуть, "ми вирішимо подальший її рух (кримінальної справи)".

"На мою думку, ця справа буде спрямована до суду", - зазначив Медведько.

Як відомо, слідчим відділом прокуратури Києва за матеріалами СБУ було порушено кримінальну справу стосовно Рудьковського за розтрату майна в особливо великих розмірах під час здійснення приватної поїздки за авіамаршрутом Київ-Париж-Київ (ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України) і пред`явлено звинувачення.

11 лютого Печерський райсуд Києва прийняв рішення про утримання під вартою Рудьковського. За рішенням суду екс-міністр транспорту утримувався у Київському СІЗО №13.

18 лютого Апеляційний суд Києва ухвалив рішення звільнити Рудьковського під підписку про невиїзд.

У четвер, 28 лютого, прес-секретар лідера СПУ Олександра Мороза Ірина Гаврилова повідомила, що Рудьковский перебуває в клініці "Борис" і, як і раніше, лежить під крапельницями". За її даними, він пробуде в лікарні "ще не менше двох тижнів".powered by lun.ua