Янукович побачив, як через Сєвєродонецьк народжується "репресивний орган"

П'ятниця, 29 лютого 2008, 14:19

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович не виключає, що в.о. голови СБУ Валентина Наливайченка буде викликано до парламенту для доповіді через співбесіди з представниками Партії регіонів щодо з’їзду в Сєвєродонецьку.

На прес-конференції у п’ятницю Янукович заявив, що має багато прикладів так званих співбесід з майбутніми учасниками з’їзду.

"Ми з вами пам’ятаємо, як часто критикували КДБ. Так що, повертаємось до тих часів політичного репресивного органу? Хай так звані демократи дадуть на це питання відповідь", - заявив він.

"Я вважаю, що не за горами питання, коли керівник СБУ буде стояти на трибуні парламенту і доповідати з цих питань", - попередив Янукович.

Він також зазначив, що після парламентських виборів, як і в 2005 році, почався процес "переслідування політичних" опонентів збоку влади "за те, що вони мають свою точку зору".

"Що, це така демократія?", - обурився він.

Янукович наголосив, що розмови про сепаратизм на з’їзді у Сєвєродонецьку - це лише "політичні спекуляції".

"Я хочу поінформувати вас, що звинувачення у сепаратизмі – не більше, ніж провокації, оскільки в Сєвєродонецьку зберуться депутати всіх рівнів. Це буде щира і відкрита дискусія. Тому всі розмови про сепаратизм – це провокації та небажання рахуватися з іншою точкою зору", - сказав він.