Луценко залишить начальника ДАІ біля себе

П'ятниця, 29 лютого 2008, 14:36

Сергій Коломієць, який подав рапорт про звільнення з посади начальника Держдепартаменту ДАІ МВС України, залишиться у системі органів внутрішніх справ.

Про це журналістам заявив у ході "гарячої лінії" в Кабінеті міністрів перший заступник міністра внутрішніх справ Михайло Клюєв, повідомляє УНІАН.

За його словами, рапорт про звільнення Коломійця буде підписаний найближчим часом. "Він буде працевлаштований, і посада у нього буде нормальна. Він залишиться в системі МВС" - сказав Клюєв.

Як відомо, 18 лютого президент зобов'язав начальника ДАІ, начальника спецпідрозділу ДАІ "Кобра" і його заступника Олексія Кожу написати заяви про звільнення з посад.

Про це він заявив на колегії МВС України після того, як спікер Арсеній Яценюк розповів про інцидент з Кожею, який, за словами спікера, показав йому середній палець.

19 лютого міністр внутрішніх справ Юрій Луценко тимчасово відсторонив від виконання службових обов'язків Коломійця до закінчення службового розслідування за фактом інциденту за участю Яценюка.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...