Через "наїзд" КРУ на "рупор" Черновецького Джангірова змусили повернути зарплату

П'ятниця, 29 лютого 2008, 14:46

У ТРК "Київ" відкидають звинувачення Контрольно-ревізійного управління про розтрати коштів в обсязі більше мільйона гривень.

Про це сказано у повідомленні прес-служби Київського Медіа Холдингу у відповідь на інформацію КРУ про результати перевірки ТРК.

При цьому на ТРК зазначають, що ревізія фінансово-господарської діяльності телеканалу була здійснена за період з 1 січня 2005 по 1 грудня 2007, "тобто одразу за 3 роки".

"Нинішнє керівництво ТРК "Київ" очолює телеканал всього 1/6 від цього часу (Дмитро Джангіров обійняв свою посаду тільки влітку 2007 року)", - сказано у повідомленні.

Водночас Київському медіа холдингу вирішили відповісти "по кожному пункту порушення", зазначеному у звіті КРУ.

Так, за його даними, недоотримання коштів фізичними особами на загальну суму 27,76 тис. гривень сталося "через грубі порушення у роботі начальника відділу кадрів Тараканової Тетяни Василівни, яка візувала та передавала до бухгалтерії табелі обліку робочого часу, в яких були відсутні відповідні відмітки про перебування працівників підприємства у відрядженнях".

"На сьогодні недоотримані кошти виплачено, а Тараканову Т.В. 18 січня 2008 року за п.2 ст.40 КЗпП України було звільнено в зв‘язку з виявленою невідповідністю займаній посаді внаслідок недостатньої кваліфікації", - сказано у повідомленні.

Щодо 100 тис. грн. виплат надбавок за високі творчі досягнення у праці керівникам Телерадіокомпанії, які КРУ вважає помилковими, керівництво ТРК "Київ" було вирішено "здійснити всі можливі заходи щодо повернення зазначених коштів до бюджету".

"Так, Джангіров та Харитонов відразу повернули кошти до каси підприємства, що засвідчено відповідними касовими ордерами. Пан Бельський М.Є. отримав лист з пропозицією добровільно відшкодувати нараховану КРУ суму", - сказано у повідомленні.

Ще одне порушення, пов’язане з зайвими витратами бюджетних коштів в розмірі 24,31 тис. грн., за даними прес-служби ТРК, сталося також з вини Тараканової.

Також на телеканалі стверджують, що договір з іноземним підприємством "ГФК Юкрейн" було укладено колишнім керівником телекомпанії Бельським.

У Медіа холдингу також стверджують, що використання ще 1100 тис. грн. бюджетних коштів, які на покриття видатків на оплату праці пов’язане з тим, що "кадрова та організаційна політика на ТРК "Київ" перебувала у незадовільному стані".

"Кошти на покриття видатків, пов‘язаних з оплатою праці, на загальну суму 1102,7 тис. грн. ТРК "Київ" були використані виключно на виплату заробітної плати трудовому колективу підприємства", - сказано у повідомленні.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування