Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко думає, чи не поїхати в Брюссель ще й із Ющенком

Понеділок, 10 березня 2008, 16:55

Прем'єр Юлія Тимошенко може знову відвідати Брюссель у четвер, 13 березня, для участі в саміті Європейської народної партії.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомило інформоване джерело в уряді.

За словами співрозмовника агентства, у запрошенні "кілька разів" підкреслюється, що на саміт запрошений як президент України Віктор Ющенко, так і прем'єр-міністр Тимошенко, партії яких мають асоційоване членство в Європейській народній партії.

За словами джерела, Тимошенко поки не вирішила, чи поїде в Брюссель. Співрозмовник агентства відзначив, що це питання узгоджується з секретаріатом президента.

Як повідомлялося, у понеділок Тимошенко прибула із дводенним візитом у Брюссель, де візьме участь в 12-му засіданні Ради з питань співробітництва між Україною і Європейським Союзом. У вівторок Тимошенко завершить візит і повернеться до Києва.

Партія "Батьківщина" (лідер – Юлія Тимошенко) стала членом Європейської народної партії в січні 2008 року.

Партія "Народний союз "Наша Україна" (НСНУ), почесним головою якої є Ющенко, в 2005 році одержала в Європейській народній партії статус спостерігача. Безпосередньо глава української держави вперше взяв участь у саміті ЄНП у березні 2007 року. З тих пір президент України бере участь у самітах ЄНП на постійній основі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування